Päävalikko

Yleinen *******venttiili

Aloittaja BB, 12/09/2005, 11:48:09

« edellinen - seuraava »

Pipsa

Ja minua vituttaa nyt kaikki jostain syystä  >:(

Anki

Lainaus käyttäjältä: Pipsa - 20/02/2007, 14:44:24
Ja minua vituttaa nyt kaikki jostain syystä  >:(
Semmoisena päivänä on parasta sulkeutua kämppäänsä ja oikein hemmotella ittensä jotta vitutuksen saa karkoitettua ;) 

IceQueen

Lainaus käyttäjältä: rumin - 20/02/2007, 10:56:50
Kaukki lööpit suorasstaan huuta Susanna Kurosen "paljastus"kirjasta.
ARGHHHHHHHHHHH:
Millöin tää loppuu.
Älä muuta sano. Ja muija kehtaa tituleerata itseään "pääministerin morsiameksi". Mikä helvetin morsian se nyt muka oli? ???
Ad astra per aspera!




Kisu

Mikään morsian, ihan tavan tyttöystävä..  ::) Ei voi turhempaa julkkista olla.  ::) Eikä mikään ihme, että M.V. jätti tuommosen. Ois vaan älynny ajoissa, mikä toi on naisiaan.

Mie oon boikotoinu noita iltapäivälehtiä nyt ihan vaan tuon Kurosen takia pitemmän aikaa. Mut ilmeisesti jotakuta kiinnostaa tuo Kuronen, koska lehdet siitä jaksaa puhua.  ::)

taamaa

Lainaus käyttäjältä: Kisu™ - 20/02/2007, 22:45:09

Mie oon boikotoinu noita iltapäivälehtiä nyt ihan vaan tuon Kurosen takia pitemmän aikaa. Mut ilmeisesti jotakuta kiinnostaa tuo Kuronen, koska lehdet siitä jaksaa puhua.  ::)
Luin nyt ekan kerran jotain tuosta Kurosesta kun Katso-lehden näytenumero tuli kotiin  :puke: ihan täyttä peetä!

Mirka

Lainaus käyttäjältä: Janica - 20/02/2007, 11:12:22
Mut tää Susanihan koko aika vaan hokee sitä miten haluaa pois julkisuudesta..  ;D
Joo hehheh ;D ;D Ens alkuun valitti julkisuudesta... Se on goodbye julkisuus, kun Matti jätti.
Eilisen ip-lehden lööpissä näytti lukevan: En poistu julkisuudesta ;D ;D ;D
Säälittävä tapaus.


KFOR 11/04-11/05

zatu

Aika kiinnostava tyyppi taitaa olla, kun täälläkin jaksaa puhuttaa. ;)
-memento vivere-

Mirka

Lainaus käyttäjältä: zatu - 22/02/2007, 13:16:09
Aika kiinnostava tyyppi taitaa olla, kun täälläkin jaksaa puhuttaa. ;)
;D ;D
Niin. Kumpikohan sitä säälittävä on?? Kuronen vai joukko leskiä, jotka paasaavaat siitä?? ;D ;D


KFOR 11/04-11/05

Annukka

Lainaus käyttäjältä: rumin - 04/04/2007, 16:36:57
ARGHHHHH.Eilen ajankohtaisessa kakkosessa yks sairaan hoitaja valitti pienestä palkastaan?? 14.Eskoa/tunti.ONKO TOI PIENI palkka?
Ahtaajilla sanotaan olevan hyvä liksa mun tuntipalkka on 1.3.2007 lähtien ollu 14.22 ,jos 0.22euroa eroittaa hyvä ja huonotuloisen niin jo on.
Tosin meillä tulee eri hommista pätevöitymis lisiä tuntien mukaan.



ihan vihaks pistää,nyt lähden pubiin tuhlaa pientä palkkaani ;)

Toki mä saan myös lisiä, mutta mä olenkin sitten liki kaikki pyhät ja illat ja yöt töissä. Ja sitten voidaan keskustella tuosta vastuukysymyksestä. Minulla ei ole tarkkaa käsitystä ahtaajan työstä, mutta mutulla heitän, että vastuu on reilusti isompi minun työssäni. Ja kyllä siitä pitää maksaa.

Annukka

Lainaus käyttäjältä: rumin - 04/04/2007, 17:43:24
Ja se ah ihana hoitsun asu :P ;)

Sun piti mennä sieltä kuolaamasta kaljalle ;D